Regulamin

Witamy Państwa w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie   się z zasadami panującymi w naszym domu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie   niniejszego regulaminu który służy zapewnieniu wzajemnego spokoju i bezpiecznego   pobytu w naszym domu dla wszystkich naszych gości.

1.DOBA HOTELOWA

Pokoje wynajmujemy na doby .Doba hotelowa rozpoczyna się o 13 .oo a kończy się   o godź. 10.oo dnia następnego.

2.OPŁATA

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu .W przypadku wcześniejszego  wyjazdu niż w zarezerwowanym terminie , z przyczyn niezależnych od nas , pobrana  opłata nie podlega zwrotowi.

3.CISZA NOCNA

Cisza nocna obowiązuje od 22.oo do 6.00 rano. Osoby odwiedzające  niezameldowane w pokojach gościnnych mogą przebywać w pokojach od godź.7.oo  rano do 22.oo po uprzednim uzgodnieniu tego z właścicielem. Zachowanie gości i   osób odwiedzających nie może zakłócać spokojnego pobytu innych gości . Obsługa  pokoi gościnnych może odmówić dalszego świadczenia usług osobie która rażąco  narusza tą zasadę.

4.KLUCZE

Każdy z Państwa otrzymuje komplet kluczy do pokoju który należy zwrócić w chwili   zakończenia pobytu. Każdorazowo opuszczając pokój gość powinien sprawdzić   zamknięcie drzwi i okien. Za zgubienie kluczy przez gości pobieramy opłatę 50Pln

5.POKOJE I CZYSTOŚĆ

W chwili odebrania kluczy do pokoju stajecie się Państwo gospodarzami tego   pokoju.Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju ,łazience jaki i   aneksie kuchennym . Mile widziane obuwie na zmianę.

6.WYPOSAŻENIE

Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokojach gościnnych nie   wolno używać jakichkolwiek urządzeń zasilanych energią elektryczną nie będących   wyposażeniem pokoju (wyjątek stanowi ładowarka urządzeń multimedialnych)

7.PALENIE TYTONIU I WPROWADZANIE ZWIERZĄT.

Ze względu na komfort Państwa i naszych obecnych i przyszłych gości , w domu   obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.  Nie akceptujemy zwierząt w domu oraz na terenie posesji.

8.ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA.

Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub   zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pokoi gościnnych   powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. W takiej sytuacji   gość powinien powiadomić właściciela o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej   stwierdzeniu. Prosimy o niedokonywanie napraw we własnym zakresie.

9.PRAWA I OBOWIĄZKI

Pokoje gościnne nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa oraz rzeczy wartościowych bądź pieniędzy pozostawionych prze gościa w pokoju lub samochodzie.Pokoje gościnne mogą odmówić przyjęcia gościa który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin pokoi gościnnych lub wyrządził szkodę w mieniu naszego domu bądź gości albo szkodę na osób i gości , pracowników lub innych osób przebywających na terenie naszego domu.  Pokoje gościnne świadczą usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem pokoi   gościnnych i kwatery prywatnej.